pondělí 14. listopadu 2016

Penny Dreadful ožila ve formě laku z LakiLaki.cz

Tak Vás po dlouhé době zdravím!

Doufám, že se máte dobře nebo alespoň lépe než já...rok 2017 bych nazvala "zdraví všech, v rukách všech nemocnicí"... Tak už aby byl konec...

Dnes pro Vás mám představení nového eshopu s laky a ukázka jednoho kousku, který byl vytvořen na základě veleúspěšného seriálu Penny Dreadful, kdo nezná jako by nebyl.Eshop LakiLaki mě oslovil s nabídkou spolupráce. Nejdříve jsem chtěla odmítnout, protože jsem čekala klasické laky bez 3 nebo 5 free natož, aby byli vegan. Jakmile jsem však zabrousila do nabídky eshopu, tak jsem zjistila, že jsem se šeredně zmýlila. E-shop má laky "neznámých" značek ze všech koutů Evropy. 
Eshop byl založen manželským párem, když manželka objevila na internetu lak, který se jí líbil a zjistila, že ho v ČR nekoupí, tak si ho objednala ze zahraničí. Každý kdo takto nakupuje, tak moc dobře vím, že je to zdlouhavé a často se to pekelně prodraží poštou a pak především celním řízením, když se na vás zrovna neusměje štěstí. Takže začali nakupovat ve větším množství a v tom je napadlo založit eshop a laky nabízet i dalším zákaznicím, které mají rády nekonvenční značky a rády objevují zboží v jiných státech.


Z nabízených laků jsem si vybrala značku Paws by Eddie půbodem z Holandska. Firma o sobě říká, že jejich "záliba se vymkla kontrole" a já říkám "díky bohu!" Laky jsou vyráběny ručně a proto jsou všechny laky v omezeném množství a mají pro nás ženy atraktivní nálepku "limitovaná kolekce"... jakmile něčeho je málo, o to víc to chceme =D 
Laky jsou 5 free, vegan a zaručují cruelty free - nejsou testované na zvířatech.
Eshop nabízí laky spojené se seriálem Rizzoli and Isles a poté mnou zmiňovaný Penny Dreadful. 
Každý o mě ví, že moje nejoblíbenější postava je Dorian Gray, ale bohužel tomuto herci (postavě) nebyl věnován lak. Stejně tak o mě každý ví, že nenávidím vlkodlaky, takže Ethana bych si opravdu nikdy nevybrala =D Rozhodovala jsem se mezi Sirem Malcomem a Vanessou. 


Vanessa Ives:

Velmi vyrovnaná a záhadná Vanessa je svůdná kráska plná tajemství a nebezpečí. Je vysoce všímavá a v podstatě i jasnozřivá, pracuje jako médium. Její nadpřirozené schopnosti jsou skutečně silné, dosti nápomocné – hlavně pro sira Malcolma – ale také je nese jako velmi těžké břemeno. Věří na své vnitřní démony, které ohrožují její duši i její život.- zdroj Edna.cz

Lak se podle ní naprosto vyvedl a neumím si představit jinou variaci než černá a modré třpytky, které barvou připomínají velké hluboké oči Evy Green. 

Lak je v hranaté skleněné lahvičce s nálepkou značky, která se ihned odlepila, ale koukala jsem, že na novějších lacích je název již vyražen na lahvičce. Zezadu se nachází název odstínu. Uzávěr je černý plastový. Některým na lahvičce nezáleží, ale mě přijde tato verze nešťastná. Takové lahvičky mají laky v drogérce za pár šupů s obsahem chemikálií, že by to porazilo i koně, takovéto balení nemohou mít laky za necelých 300 Kč, což je u nás cena nejznámějšího laku - OPI. Nesmíme také zapomínat, že hranaté lahvičky nejsou z pohledu manikúry a pedikúry vítané, lak nelze před lakováním promnou v dlaních.


Štěteček je širší, rovně střižený, nijak není inovativní, za mě by mohl být hustější. Lak se lakuje docela příjemně, ale moc dobře se v ruce nedrží výše zmiňovaný uzávěr. 
Při lakování je třeba vytvořit oblouček "ručně", protože štěteček vám v tomto nepomůže. Je třeba lakovat ve dvou vrstvách. Schne do matna, což je podle mne škoda. Krása barvy více vynikne v lesku, ale to se už pojistí lesklý topcoat. Lak není hladký, ale lehce pórovitý.Co se týče výdrže, tak jsem u sebe docela zklamaná. Při mých krátkých nehtech se nedá očekávat týden a nebo podobný terminus, ale například Sparitual mi vydrží 3 dny a začnou se mi ošoupávat špičky. Tento lak je více plastický takže nedochazí k ošoupání, ale rovnou k celému olupování laku po celé délce a šířce a to již po druhém dni. Odlakování je trošku náročnější, ale to u všech laků, které obsahují třpytky. Alobalovou metodu neprovádím. Shrnula bych to asi takto - jsem ráda, že mám lak s takovou ikonou jako je Vanessa Ives, ale rozhodně nejsem tak nadšena, abych si pořizovala další kousek. Je to spíše lákadlo pro seriálové fandy. Zůstanu věrná svým osvědčeným značkám. Paws by Eddie má ještě hodně co vylepšovat a to nejen v designu, ale i v kvalitě, ale jednou se může stát světoznámou svými neotřelými nápady a jejich důvtipností.

Eshopu LakiLaki děkuji za oslovení ke spolupráci a velice jim fandím, protože přinášejí do naší malé země naprosto jedinečné kousky, které nemá doma každý a díky tomu můžeme být originální! Takže díky moc za to, že děláte to co děláte, moc takových lidí zde nepodniká. 

Pokud byste rádi zakoupili nejen tento lak, tak určitě nezapomeňte navštívit eshop LakiLaki.cz ZDE.Slyšeli jste o značce Paws by Eddie? Kdo je Vaše nejoblíbenější seriálová postava a chtěli byste podle něj/ní lak?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za Vaše komentáře a Váš čas =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...