středa 10. září 2014

Apocalips(a) jménem Rimmel

10.9.2014 16:00

Dneska budeme lakovat! =P

Nemyslím nehty, ale pozor, nehty se od včerejška i líčí, jak uvedla Sally....radši no coment =D

Dneska budeme lakovat rty....Apocalips od Rimmel!Nekoupila jsem si je v drogérii, ale od mé milé a věrné čtenářky (zdravím tě Jani), se kterou si často píšeme a měníme si a nakupujeme věci =) Oficiální cena je stanovena 139,-.


Balení je černá tuba, která dole bledne a ukazuje se přímo barva laku v tubusu. Vršek je řešený jako vyřezávaný drahokam nebo diamant, chcete-li. 


Co mně vyděsilo, byl aplikátor. Má jakoby v sobě prohlubeň, ale po prvním použití jsem se zamilovala. Pěnovým aplikátorem precizně vykreslíte kontury rtů a prohlubeň slouží k přesnému nabrání laku, které vystačí na celé rty. Nejlepší pěnový aplikátor, který jsem držela v ruce!Mám rovnou tři barvičky....od jasnější růžové až po nude....

1. Celestial 101

Jedná se o nude růžovou. Není to nic řvavého a je vhodná skoro ke každému líčení (k barevnému bych ho nevolila, ale to já nenosím ;)
v místnosti

na slunci

2. Nova 102

 Jasně tmavě růžová, vhodná spíše k nevýraznému líčení, kde je kladen důraz na rty

v místnosti

na slunci

3. Nude Eclipse 600

Můj favorit! Jak překvapivé, že? =D Nádherná nude hnědá barva! Miluji jí!

v místnosti

na slunci

Tady máte všechny tři vedle sebe:

na slunci
v místnosti

Po aplikaci se laky vsáknou, jako by se lehce vžerou do rtů a lehce zmatní (nejsou jak lesk). Nevysušují, nelepí a nikde necestují. Tak jak je nanesete, tak je i za cca 4-5 hodin najdete a to i po jídle a pití!

Já těmto lakům tleskám  a vřele je doporučuji, nenašla jsem nic negativního. Vidím pouze krásně pigmentované laky na rty, které vydrží, to co málo, která rtěnka a nejsou nijak na rtech cítit a pouze doplní Váš look k dokonalosti. Navíc, když připočtu perfektní aplikátor, který předčil všechny aplikátory v celém okolí, tak nemůžu jinak než udělit 5 bodů!


Líbí se mi také škála - z 11 odstínů si opravdu vybere každý, ale radím nanést v drogérii na ruku a jít ven, samy vidíte jak barvy vypadají v místnosti a na slunci, na tož pod umělým světlem.

Jaké apokalipsy máte doma Vy? Myslím ty kosmetické =D

EDIT:

Jelikož jsem byla asi moc hodná, tak jsem od své čtenářky Janičky dostala ještě další dva odstíny =) Tímto moc děkuji a pro Vás mám swatch =)


4. Stargazer 701

Zlatavá hnědá se shimmeremv místnosti

na slunci

5. Out of this world 300

Růžová se shimmerem.

v místnosti

na slunci


A tady je máte všechny pěkně pohromadě =) Celou mojí sbírku apocalips, díky Janičce =)12 komentářů:

 1. Mam ten tmave ruzovy, ten je super a oranzovy, ktery je priserny, na rtech vypada hrozne.
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Ta tmavě růžová se mi líbí ze všeho nejvíc, vypadá fakt krásně! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Charmedka, oranžový vždy dělají neplechu =/

  OdpovědětVymazat
 4. wohu teď nevím, která se mi líbí víc..asi prostě všechny :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tess, jsou fakt skvělé. Voní tak krásně i ty dva další? Já mám ten Celestial a ten voní božsky. Asi víš, že jsem ten svůj také recenzovala :-) Jsem ráda, že nejsem sama nadšená...

  OdpovědětVymazat
 6. Zrovna dneska jsem na ně koukala v obchodě... a nakonec jsem vzala jiný, ale asi jsem udělala chybu, na rtech vypadají super :)

  OdpovědětVymazat
 7. Blani já vím, že si o nich psala =) Jen teda nevím jak voní a su líná si jít čuchnout =D ale když voní jeden, tak ty ostatní taky ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Už dlouho se na ně chystám:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za Vaše komentáře a Váš čas =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...