středa 14. května 2014

Denní líčení No.9 - černobílá klasika s kapkou oranžové

14.5.2014 15:00
Krásné odpoledne kočeny moje,

dneska je středa tudíž tu máme líčení. Mám novou halenku z Lidlu (oni fakt mají poslední dobou dobrý hadry =D) a je jasně oranžová až svítivá, prostě se sní v davu neztratím a k němu jsem potřebovala nějaké líčení, které nebude také svíťavé. Zvolila jsem tedy černobílou klasiku a podtrhla to oranžovou linkou. No jdeme na to =)

zdrojPostup:

1. Make-up Hean v odstínu Natural (zde)
2. Vytvořila linku ve vnitřku oka tužkou Colortrend
3. Na celé víčko a pod spodní víčko jsem nanesla bází Urban Decay
4. Do cca 3/4 víčka (vnější koutek jsem vynechala) jsem nanesla rozjasňující stín z paletky Milani na líčení obočí.(zde). Tento stín jsem dala i do vniřního koutku nahoře i dole.
5. Do vnějšího koutku jsem nanesla nový krémový stín od L'oreál Color Infailible 24h v odstínu Eternal Black, recenze ještě nebyla mám ho tři dny. Jedná se o černý krémový stín se stříbrnými třpytkami - viz foto ;) Tento stín jsem pořádně rozblendila do všech stran a vůbec jsem se toho nebála...Nakonec jsem ještě tužkovým štětcem dala černý stín do záhybu, aby byl efekt silnější.Rozblendila jsem i trošku na spodní lince u vnějšího koutku

zdroj

6. Vzala jsem si paletku Oh So Special (zde) a vzala jsem si odstín Ribbon, jasný oranžovolososový zeshora a malý zeškimeným štětcem jsem si udělala linku pod spodními řasami, ale nepřeháněla jsem to, nechtěla jsem aby to řvalo do všech stran.
8. Rozčesala jsem si a vytvarovala jsem si obočí a poté jsem si oblouk pod obočím zesvětlila Hi-Light stínem a obočí vystínovala tmavým stínem Milani (brown2) (zde)
9. Obočí jsem zafixovala transparentní gelem od Astor (zde)
10. Použila jsem řasenku Gabriella Salvete limitovanou edici Diamante (bude recenze)
11. Vše jsem zafixovala pudrem Jordana v odstínu Classic Sand
12. Na tváře jsem použila trio tvářenku značky Sleek v odstínu Lace (zde) Použila jsem prostřední odstín, který je dupe Orgasm od NARS (zjistila jsem to úplně náhodou, používám jí málo a ani original Orgasm mě moc neuchvátil ;)
13. Na rty jsem nanesla oranžovou rtěnku z nové kolekce Avon matných rtěnek v odstínu Matte Peach (recenze bude =) Jak se Vám tohle líčení líbí? Klidně na mě hrňte kritiku a tipy =)

 Hezký zbytek dne a nehledejte mě...hrajeme za půl hodiny =D

13 komentářů:

 1. Sluší ti to, líčení se mi líbí moc, hezký den :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tess, moc hezké líčení, hezky zpracované a velmi Ti sluší. Barva trička úžasná... Asi brzy budu muset ten Lidl navštívit, dlouho jsem tam nebyla :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Lucinko děkuji a tobě taky krásný zbytek dne!

  OdpovědětVymazat
 4. Blani děkuji a určitě běž teď tam tyhle trička mají ;) ještě zelenou košili a ještě jednu barvu teď už nevím =)

  OdpovědětVymazat
 5. No vidíš, černobílé líčení jsem snad nikdy nedělala. Super inspirace :)

  OdpovědětVymazat
 6. krásné líčení a sedne k tobě perfektně :))

  OdpovědětVymazat
 7. Cosmeticsandthings musíš napravit =) Já to nosím furt, jen teď jsem tam "kápla" tu lososvou =) Pak to postni ať vidím, jak se ti to povedlo ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Jeej vyzeráš super- toto líčenie ti fakt pristane :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za Vaše komentáře a Váš čas =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...